ERP

ERP

Ankacert, geniş ERP bilgisini ve bünyesinde yer alan “Kurumsal Kaynak Planlama” “Yetkinlik Merkezi (Competence Center)” tecrübesini birleştirir. Merkezde bulunan uzmanlar, ERP kullanım senaryoları, seçim, uygulama ve optimizasyon alanlarında profesyonel bilgi birikimine sahiptir. ERP sistemleri, entegre verinin varlığından dolayı bir şirketin omurgasını oluşturur. Verimli bir şirket yönetim hedefinde finanstan, üretim planlamaya, müşteri ilişkilerinden satış sonrası hizmetlere kadar tüm süreçlerde önemli bilgiler oluşturur.

Sektörel Özellikler

Şirketlerin ERP çözümlerinden beklentileri, sektöre göre farklılıklar gösterir. Yetkinlik Merkezi’miz bu farklı karakteristik özellikler 4 farklı sektör için ayrı ayrı değerlendirir. 

Ticaret yapan şirketler için ERP/MRP

Hizmet sağlayan şirketler için ERP

Hizmetlerimiz

Ankacert, ERP çözümlerini, mevcut durum analizi, hazırlık, seçim ve değerlendirme, süreç ve ERP fonksiyonel uygunluk denetimi gibi baştan uca tüm adımlarda destekler. 

Verdiğimiz hizmetler arasında ;

ERP pazarı bilgileri ile uzmanlarımız, tüm süreçte proje lider koçluğu, moderatörlük ve bağımsız denetim, kontrol hizmetleri vermektedir.